«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Ультрапрозоре скло

Вас цікавить кришталево чисте прозоре скло? Без жодної зеленкавості та без жодних відтінків? І щоб його торець (крайка) був максимально прозорим? Тоді ультрапрозоре (надпрозоре) скло – саме те, що Ви шукаєте! Ми нарізаємо та обробляємо це скло різних товщин за розмірами Замовника. На цих фото Ви можете порівняти звичайне віконне скло з ультрапрозорим ( надпрозорим ). Усі ці фото з нашої майстерні, і тут видно обробку краю яку ми здійснюємо, а саме полірування. 

Сама його назва – ультрапрозоре скло – вказує на те, що це скло вирізняється надзвичайною прозорістю. Така прозорість досягається завдяки ретельному підбору сировини для виготовлення скломаси. 

Якщо порівнювати звичайне віконне скло з ультрапрозорим не з торця (тобто не збоку), різниця у прозорості для переважної більшості людей, буде непомітною.

Чому це скло особливе?

Ультрапрозоре скло найменше серед усіх інших видів скла буде давати бліки (засліплення світловими променями, що відбиваються від поверхні скла) від зовнішнього чи внутрішнього освітлення. Ультрапрозоре, навпаки, має найбільш високий коефіцієнт пропускання сонячного світла, і завдяки цьому промені сонця проникають крізь нього майже  на 98 %!

Ультрапрозоре скло різних товщин у Львові_
Порівняння прозорості торців віконного та ультрапрозорого скла
Надпрозоре товсте скло поруч зі звичайним склом_
Ультрапрозоре скло різних товщин у Львові_
Порівняння прозорості торців віконного та ультрапрозорого скла
Надпрозоре товсте скло поруч зі звичайним склом_

Застосування ультрапрозорого скла

Ультрапрозоре скло ідеально підходить для скління прилавків, вітрин ювелірних магазинів чи виставкових стендів. Завдяки своїм надпрозорим властивостям воно не буде ні на йоту спотворювати срібло, золото, предмети старовини, чи затьмарювати діаманти та їхній блиск. Також надпрозоре скло виявиться незамінним у тому випадку, якщо Ви бажаєте пофарбувати це скло у світлі кольори (наприклад, ідеально білий, ніжно бежевий чи колір слонової кістки). Якщо пофарбувати звичайне віконне скло в ці світлі кольори, то його майже непомітну оку зеленкуватість буде досить помітно після пофарбування світлими тонами. І врахуйте, що чим товстішим буде це фарбоване віконне скло, тим більше його зеленкуватість буде перебивати будь-який світлий колір після пофарбування.

Товсте ультрапрозоре скло з нарізкою та обробкою у Львові_
Ультрапрозоре скло ( надпрозоре скло ) 4 мм, 6 мм, 8 мм_
Ультрапрозоре скло
Ультрапрозоре скло поруч зі звичайним склом_
Товсте ультрапрозоре скло з нарізкою та обробкою у Львові_
Ультрапрозоре скло ( надпрозоре скло ) 4 мм, 6 мм, 8 мм_
Ультрапрозоре скло
Ультрапрозоре скло поруч зі звичайним склом_

Ультрапрозоре товсте скло неповторно дивиться у акваріумі. Якщо Ви не тільки акваріуміст, але ще й фотолюбитель чи, навіть, професійний фотограф, зробіть акваріум з цього унікального скла. І коли робитимете фото для своєї колекції чи для конкурсу,  Ваша робота буде ідеальною, адже передача кольорів через це скло буде максимально наближеною до справжніх барв. Та що там фото… Навіть щоденне споглядання за улюбленими рибками приноситиме невгасиме задоволення, адже відсутність зеленкавого відтінку ( який спотворює справжній колір усіх мешканців акваріуму) даватиме бажане відчуття Вашого злиття з природою. Перша Універсальна Склонарізка”® у Львові має найповніший асортимент ультрапрозорого скла різних товщин (4 мм, 6 мм та 8 мм). Максимальні розміри окремої деталі з надпрозорого скла можуть бути 3210*2250 мм. При потребі, ми можемо пошліфувати або відполірувати кромку скла, просвердлити отвори чи виконати фацет на ультрапрозорому склі. Можливо, успіх продаж Ваших ювелірних виробів чи мистецьких експонатів стрімко зросте, якщо ви просто заміните у своїй вітрині звичайне вітринне скло на ультрапрозоре! А улюблені кольори чи мерехтливі рибки немовби засяють завдяки надпрозорості нашого скла! Не затьмарюйте красу того, що справді красиве.

Рекомендуємо також ознайомитись

Ультрапрозоре скло
Як відрізнити ультрапрозоре скло та де його можна купити у Львові?
Як просто і швидко переконатися, чи скло є ультрапрозоре чи ні? Куди пасуватиме ультрапрозоре скло? Де у Львові купити ультрапрозоре скло різних товщин?
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+