«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Основне про шліфування кромки скла та дзеркала

Важливість шліфування кромки

Шліфування кромки скла та дзеркала є необхідним, адже безпека має стояти на першому місці. Ми нарізаємо та шліфуємо скло товщинами 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм. Коли майстер здійснює шліфовку,- край скла та дзеркала стає матового кольору. Форма та розміри скляних виробів, які шліфуються, можуть бути різноманітними. І навіть криволінійні деталі будуть якісно зашліфовані на нашому сучасному обладнанні. Підсвітка таких скляних елементів розсіюється і виглядає дуже цікаво.

А як щодо дзеркал? Ми також нарізаємо в розмір і шліфуємо дзеркала товщинами 3, 4, 6 мм. Сфера застосування шліфованих дзеркал є багатогранною. Це як великі дзеркала у ресторани, фітнес-зали чи офіси, так і індивідуальні проекти у помешкання. Звичними є дзеркала, вмонтовані у раму. 

А чому б не спробувати дизайнерське рішення? Наприклад, невеликі дзеркальні деталі можна викласти у загальне панно. Або ж Ви можете обрати суцільне  дзеркало у формі гексагону чи навіть криволінійну деталь. Зі шліфуванням кромки такі елементи виглядатимуть довершено. Також багато наших замовників обирають полірування кромки. Запрошуємо Вас відвідати один з наших Львівських офісів, щоби обрати той вид обробки кромки, який відповідатиме Вашим запитам. 

Скляна столешня з пошліфованим торцем
Скляні полиці
Скляні полиці в лофті
Шліфований торець скла
Скляна столешня на ротангових меблях
Скляна столешня з пошліфованим торцем
Скляні полиці
Скляні полиці в лофті
Шліфований торець скла
Скляна столешня на ротангових меблях

Чому шліфоване скло та дзеркало є міцнішим у порівнянні з нешліфованим

Оскільки при монтажі та експлуатації скло та дзеркала можуть зазнавати більшого фізичного навантаження на торцях, шліфування стане додатковим захистом міцності Ваших скляних виробів, адже процес обробки крайки скла усуває всі мікронапруження на його торцях, що могли виникнути в момент нарізання скла. І, безперечно, ваші руки не пораняться об гостру крайку нешліфіваного скла чи дзеркала – обробка кромки захищатиме їх. 

Шліфування гартованого скла

Торці скла, яке піддавалося процесу гартування (калення), після цього не можуть бути зашліфованими. Справа в тому, що гартоване скло подальшій обробці вже не піддається — нарізати скло, шліфувати його кромку чи свердлити отвори слід виключно перед процесом гартування. Тож попередньо визначіться з тим, чи будете замовляти скло з гартуванням, чи без.  При нагоді – дзеркало гартуванню не підлягає. Безпеку йому надає травмозахисна плівка, яка клеїться зі зворотної сторони дзеркала. Ми маємо таку спеціальну плівку та монтуємо її – тож при замовленні дзеркала не забудьте її замовити.

Скляна столешня на стіл

Де у Львові можна придбати послугу шліфування скла та дзеркал?

Ми здійснюємо шліфування скла та дзеркал на професійному сучасному італійському обладнанні, яке дає надійну якість шліфування різноманітних скляних та дзеркальних виробів.

Перша Універсальна Склонарізка”®  

Рекомендуємо також ознайомитись

Шліфування кромки на матованому та тонованому склі різних товщин_
Шліфування кромки скла та дзеркала
Шліфування кромки скла та дзеркала - це зняття гострих країв на торці скла чи дзеркала, які виникають в процесі порізки. При шліфуванні торець стає однорідно матовим. На усіх цих фото з нашої майстерні Ви можете побачити якість шліфування у нас на Склонарізці.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+