«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Кріплення для скла та дзеркал

Ви не хочете витрачати свій час на пошуки кріплень для своєї скляної полички чи дзеркала на стіну? Прагнете довершити вигляд Вашого скляного чи дзеркального виробу класичним і водночас стильним кріпленням? Тоді Вам саме до нас! “Перша Універсальна Склонарізка” пропонує асортимент якісних кріплень для скла та дзеркал.

Загалом ми продаємо кріплення чотирьох типів: приховані кріплення для дзеркал, зовнішні кріплення для скла та дзеркал, кріплення для поличок зі скла чи дзеркала і кріплення для вітрин та скляних конструкцій. На цих фото зображено деякі з видів кріплень, що ми продаємо. Тепер про кожен із них більш детальніше. 

Приховані кріплення для дзеркал

Це кріплення, які своєю основою (пластиною) приклеюються до задньої сторони дзеркала (на спеціальний клей для дзеркал) та мають петлю для підвіски дзеркала на вертикальну поверхню. Завдяки таким кріпленням Ви зможете повішати Ваше дзеркало на гачки чи шурупи, надійно засвердлені у стіну чи іншу вертикальну поверхню. Перевагою такого роду кріплень є те, що дзеркало немовби само висить на стіні, адже кріплення сховані за самим дзеркалом. Для монтажу дзеркала на такого роду кріплення ми рекомендуємо використовувати мінімум два такі кріплення. У нас на виробництві ми здійснюємо послугу монтажу прихованих кріплень на дзеркало.

Кріплення для поличок зі скла та дзеркала
Зовнішні кріплення для дзеркал
Кріплення для дзеркал при монтажі на стіну
Кріплення для полиць зі скла
Кріплення для скляних поличок
Кріплення для поличок зі скла та дзеркала
Зовнішні кріплення для дзеркал
Кріплення для дзеркал при монтажі на стіну
Кріплення для полиць зі скла
Кріплення для скляних поличок

Зовнішні кріплення для скла та дзеркал

Такі кріплення залишаються видимими після монтажу скла чи дзеркала на стіну. Але їхню основу, яка монтується до вертикальної поверхні за допомогою шурупа, повністю накриває естетичний круглий “ковпачок” кольору хром чи старе золото. Для монтажу скла чи дзеркала на такого роду кріплення потрібно використовувати мінімум три такі кріплення. Ми надаємо послугу монтажу скла чи дзеркал на такі зовнішні кріплення.

Кріплення для скляних чи дзеркальних поличок

Такі кріплення бувають різної конфігурації та форми. Але принцип будови такого роду кріплень є майже однаковий: є основа кріплення, яка кріпиться на вертикальну поверхню за допомогою шурупа; до цієї основи кріпиться два елементи, один з яких є підпорою для полички знизу, а інший фіксує поличку зверху. Для монтажу полички за допомогою такого роду кріплень потрібно мінімум два такі кріплення. Ми маємо в наявності різноманітні кріплення для скляних та дзеркальних поличок в хромовому, старе золото та матовому (сатиновому) варіантах.

Кріплення для вітрин та скляних конструкцій

Такого роду кріплення фіксуються на склі чи дзеркалі за допомогою двох пластин, які з’єднуються між собою через декілька отворів у склі чи дзеркалі, та утворюють одну частину кріплення. Друга частина кріплення має таку ж будову, а з’єднані ці дві частини між собою рухомим механізмом, який дозволяє з’єднати між собою дві скляні чи дзеркальні деталі під різних кутом. В іншому випадку, друга частина кріплення має основу з декількома отворами для фіксації кріплення, наприклад, на ДСП-плиті. Завдяки такій будові цих кріплень можна виготовляти вітрини у салони та магазини чи навіть складніші скляні конструкції, наприклад, меблі зі скла. Нехай завдяки нашим кріпленням для скла і дзеркала Ваші омріяні вироби знайдуть своє надійне та безпечне місце у Вашому домі чи офісі.  Перша Універсальна Склонарізка”®   

Дизайнерські кріплення для полиць
Маленькі кріплення для полиць
Маленькі кріплення для скляних полиць
Якісні кріплення для скляних полиць
Дизайнерські кріплення для полиць
Маленькі кріплення для полиць
Маленькі кріплення для скляних полиць
Якісні кріплення для скляних полиць
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+