«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Хто має виготовити шаблон, перш ніж замовити дзеркало чи скло?

Ви роздумуєте, чи потрібно виготовити шаблон, перш ніж замовити виготовлення овального чи круглого дзеркала? Тоді у цій статті Ви неодмінно знайдете корисні поради на цю тему. 

Коли не потрібно виготовляти шаблон для круглого чи овального скла чи дзеркала.

Якщо бажаєте купити звичайне кругле дзеркало чи скло, виготовляти шаблон у цьому випадку не потрібно. Надайте нам точний радіус скляного чи дзеркального круга, який плануєте замовити.

Те ж саме стосується випадків, коли Вам потрібно купити овальне дзеркало чи скло, і для Вас є важливими лише довжина та ширина овалу. Спеціальним пристроєм (овалорізом) чи на роботизованому ЧПУ-столі ми вирізаємо овали стандартної та нестандартної форми, які не потребують шаблону для їхньої порізки.

Скляний овальний столик
Дзеркальні вироби
Кругла скляна столешня на стіл
Дзеркальні вставки на столик
Кругле дзеркало у ванну
Скляний овальний столик
Дзеркальні вироби
Кругла скляна столешня на стіл
Дзеркальні вставки на столик
Кругле дзеркало у ванну

В яких випадках потрібен шаблон для круглого чи овального скла чи дзеркала

Якщо Ви вирішили купити скляну круглу стільницю, однак вирізати кругле скло слід відповідно до вже готового кованого обрамлення (яке само по собі може бути не зовсім круглим). Щоб гарно припасувати скло на цей столик, майстер повинен примірятися до цього кованого обрамлення, яке у цьому випадку слугуватиме своєрідним шаблоном.

Так само може бути з овальною рамою нестандартної форми у настінному дзеркалі, яке тріснуло. У цих випадках слід виготовити відповідний шаблон і привезти його до нас, або ж привезти до нас на скловиробництво цю овальну рамку чи сам кований столик, якими майстер послуговуватиметься як шаблонами. Або Ви можете надати нам шаблон у електронній формі – тоді привозити нам звичайний шаблон, чи овальну раму, чи кований столик не буде потрібно. 

Шаблони для скла на Першій Універсальній Склонарізці
Скляний столик з товстого скла
потрібно чи не потрібно виготовляти шаблон
Овальне дзеркало у перукарню
Кругля столешня на стіл в кухню
Скляні круглі декорації
Шаблони для скла на Першій Універсальній Склонарізці
Скляний столик з товстого скла
потрібно чи не потрібно виготовляти шаблон
Овальне дзеркало у перукарню
Кругля столешня на стіл в кухню
Скляні круглі декорації

Порізка криволінійних форм

Якщо ж Ви вирішили купити скло чи дзеркало якихось інших криволінійних форм, ніж круг чи овал, Вам потрібно виготовити відповідний якісний шаблон, по якому майстер виріже скляну чи дзеркальну деталь, або ж Ви можете надати нам електронні шаблони потрібних Вам дзеркальних чи скловиробів у форматі DXF (AutoCad).

Якщо Вам потрібно обробити торець на цьому виробі, врахуйте, будь ласка, щоби Ваш електронний шаблон був збільшений на 1мм по периметру виробу, адже при подальшій обробці цей 1мм якраз буде знято. Також можемо працювати з електронними шаблонами, поданими нам у cdr. (Corel), але краще подавайте в DXF. 

Тож якщо Ви хочете замовити кругле скло з блискучим поліруванням чи настінне кругле дзеркало, яке доповнить Ваш інтер’єр, чи купити овальне товсте скло для омріяної стільниці – наша компанія сповна задовольнить усі Ваші смаки та мрії.

Перша Універсальна Склонарізка”®   

Рекомендуємо також ознайомитись

Кругле 4мм дзеркало
Вирізання кругів та овалів
Ви шукаєте нестандартних рішень для форми дзеркала на стіну чи стільниці у вітальню? Або для Вас принципово, щоб Ваш скляний круглий чи овальний виріб мав ідеальну форму? Чи це взагалі можливо? Дізнайтесь більше про таку порізку скла і дзеркала. 
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+