Сфери застосування гартованого скла
Ви вагаєтеся, чи справді Вам потрібне гартоване скло? Що мені слід знати про гартування скла та його подальші властивості? Ось декілька простих порад на цю тему.
Оскільки гартоване (калене) скло неможливо повторно підрізати, тобто зменшити в розмірі, будьте особливо уважними, роблячи заміри потрібних Вам скляних деталей. Декілька разів перевірте точність зазначених Вами розмірів.
Також скло після процесу гартування неможливо якось додатково обробити, наприклад, пошліфувати чи пополірувати, висвердлити отвори чи нанести фацет. Тому перед тим, як давати Ваше замовлення нам в роботу, переконайтеся, що в кресленнях Ваших скляних виробів вказані усі необхідні види обробки. Адже гартування скла – це остання та заключна обробка будь-якого скла.
Що відбудеться у випадку, якщо я спробую підрізати скло, що вже пройшло процес гартування?
Просто кажучи, така скляна деталь розсиплеться на дрібні скляні шматочки. Таке руйнування гартованого скла може, найчастіше, відбутися відразу в момент різки, або ж через деякий короткий час після цього.
Де застосовують гартоване (калене) скло?
З гартованого скла виготовляють скляні будівельні конструкції та огорожі для сходів. Також завдяки гартуванню набувають безпечності скляні двері та міжкімнатні (міжофісні) перегородки в інтер’єрі. Крім того, калене скло використовують для виготовлення скляних стільниць та полиць, скляних фартухів (скіналі) на кухню та скляних дашків. Ви можете замовити послугу гартування у нас.
“Перша Універсальна Склонарізка”®