«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Вітринне скло

Що таке “вітринне скло”?

Вітринне скло – це віконне скло, але більшої товщини ( починаючи від товщини 6 мм і, звичайно ж, 8 мм та 10 мм). Воно є прозорим а також тонованим. На цих фото Ви бачите вітринне скло з різними видами обробки з нашої майстерні. Ми нарізаємо та обробляємо таке скло за розмірами Замовника. Чому ж тоді віконне скло називають вітринним? З огляду на його призначення, а саме: скління вітрин (чи прилавків) та великих вікон магазинів, аптек, ювелірних салонів і т.п. 

 

Вітринне скло з поліруванням
Вітринне скло з фацетом
Вітринне скло з поліруванням
Вітринне скло з фацетом

Хоча крім таких цілей, вітринне скло товщиною 8 мм чи 10 мм ідеально підходить для виготовлення ексклюзивних скляних стільниць. Поєднавши вітринне скло декількох товщин з невеликою кількістю фурнітури, можна виготовити презентабельну вітрину зі скляними поличками та скляними дверцятами.

Що робить віконне скло вітринним?

Вітринне скло – це не тільки скло певної товщини, як ми вже написали про це вище. Це –  в першу чергу – безпечне скло. Що надає вітринному склу такої властивості?Після порізки вітринне скло рекомендуємо обов’язково загартувати (закалити). Ми надаємо таку послугу з гартування скла. Дізнайтеся більше про цей особливий вид обробки скла зі статті Гартування. Хоча така додаткова обробка здорожчить вартість самого скла, безпека Ваших клієнтів та інших людей коштувати задорого не може!

Товсте вітринне скло з нарізкою та обробкою у Львові_
Товсте вітринне скло з нарізкою та обробкою у Львові_

Які існують альтернативи вітринного скла?

Замість вітринного скла можна використовувати скло триплекс, яке ми наріжемо та обробимо за розмірами Замовника. Ви можете більше дізнатися про особливості цього скла та його переваги, прочитавши цікаву статтю “ Скло ламіноване триплекс”.

Якщо Ви плануєте встановлення скляних вітрин для захисту і оздоби ювелірних виробів чи музейних експонатів, ми рекомендуємо Вам прочитати цікаву статтю “Скло ультрапрозоре (надпрозоре)”. Ультрапрозоре скло – це, фактично, вид вітринного скла, але з покращеними властивостями пропускання світла.

Які можуть бути максимальні розміри вітринного скла?

Усе вітринне скло, яке Ви можете купити на Першій Універсальній Склонарізці, може бути максимального розміру 3210*2250 мм, що дозволяє засклити майже будь-який варіант вітрини у великому магазині. 

Обробка вітринного скла

Після нарізки вітринного скла, його торець можна пошліфувати чи заполірувати по периметру, що забезпечить подальшу безпечну роботу з ним. При потребі можна просвердлити потрібні отвори у склі під завіси чи під ручки. Також вітринне скло можна пофарбувати в різні кольори. Ще одним видом обробки вітринного скла є фацетування (тобто виготовлення скошеної крайки скла).

Отже, запрошуємо Вас прийти на “Першу Універсальну Склонарізку”®  у Львові, де Ви завжди зможете купити якісне вітринне скло потрібного Вам розміру. Ми виріжемо його з унікальною точністю завдяки машинній порізці, здійснимо обробку і Ви зможете швидко отримати свій виріб!

Рекомендуємо також ознайомитись

Вітринне скло
Яке вітринне скло купити для магазину чи салону?
Ми нарізаємо вітринне скло різних товщин за індивідуальними розмірами. Здійснюємо на ньому різні види обробки: шліфування та полірування кромки, фацет, свердління отворів та вирізання різноманітних вирізів, гартування і фарбування.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+