«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

В яких випадках ламіноване скло триплекс є просто необхідним?

Як знайти рівновагу між використанням ламінованого скла триплекс і звичайного віконного скла? В яких випадках скло триплекс є просто необхідним? На що слід зважати, купуючи ламіноване скло? Ось що кажуть професіонали на цю тему.

Деякі поради щодо застосування ламінованого скла триплекс у повсякденному вжитку

З огляду на додаткову міцність, скло триплекс ідеально підходить для виготовлення скляних полиць під більші навантаження, наприклад, під косметику чи побутову хімію у ванній кімнаті. Також з ламінованого скла триплекс можна замінити розбиту поличку у Вашому холодильнику.  Крім того, малюнки та орнаменти, виконані декоративним піскоматуванням чи суцільне матування тріплексу зробить скло ідеальним для використання в якості міжкімнатних перегородок, у чому ми також спеціалізуємося.

Скло тріплекс на перилах
Скло ламіноване триплекс
Скло триплекс ламіноване
Безпечне скло триплекс
Ламіноване скло триплекс для баштових кранів
Скло тріплекс на перилах
Скло ламіноване триплекс
Скло триплекс ламіноване
Безпечне скло триплекс
Ламіноване скло триплекс для баштових кранів

Триплекс як скло для автобусів та спецтехніки

Ламіноване скло тріплекс, яке ми нарізаємо під Ваші розміри, підходить для заміни прямого ( негнутого ) скла в кабінах спецтехніки (крани, екскаватори, трактори, автонавантажувачі ) та автобусах маршрутного таксі. Це важливо Ні в якому разі не можна замінювати УСІ шибки в автобусі чи іншій техніці на скло тріплекс, адже у випадку аварії та можливого тяжкого стану потерпілих вони можуть бути не в силах видавити скло з бокових вікон чи дверок, якщо дверцята від перекосу заклинить. У таких випадках слід встановлювати гартоване скло комбінуючи його з триплексом. Послугу гартування скла Ви можете замовити у нас. 

Скло триплекс для захисту музейних експонатів
Скло триплекс на зупинці громадського транспорту
Ламіноване скло триплекс для спецтехніки
Скло триплекс 3+3 для вуличних зупинок
Скло триплекс для вагонів потягів
Скло триплекс для захисту музейних експонатів
Скло триплекс на зупинці громадського транспорту
Ламіноване скло триплекс для спецтехніки
Скло триплекс 3+3 для вуличних зупинок
Скло триплекс для вагонів потягів

Де купити ламіноване скло триплекс у Львові?

Компанія “Перша Універсальна Склонарізка”® у Львові спеціалізується на порізці та обробці  плоского тріплексованого скла товщиною 6.4 мм (прозоре чи матоване скло) та 8.4 мм (прозоре скло). Максимальні деталі з тріплексу можуть мати розмір 3210*2250 мм. При бажанні, скло тріплекс можна пошліфувати чи заполірувати, що забезпечить подальшу безпечну роботу з ним та торець виглядатиме більш естетично.  Тож використовуйте професійно захищене скло – ламіноване скло триплекс – і тоді воно у потрібний момент захистить Вас! Перша Універсальна Склонарізка”®   

Захисні перегородки

Рекомендуємо також ознайомитись

Ламіноване скло триплекс у різних товщинах_
Ламіноване скло триплекс
Триплекс (або ламіноване скло) – це спеціалізоване подвійне скло, між яким знаходиться спеціальна плівка. Є три види площинного триплексу, який ми нарізаємо та обробляємо у себе в майстерні за розмірами замовника – це прозорий триплекс 3+3мм і 4+4мм, а також молочний триплекс товщиною 3+3мм. В житті ми стикаємося з ламінованим склом щодня, наприклад, лобове скло будь-якого автомобіля є тріплексованим.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+