«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Застосування матового оригінального скла сатин в інтер’єрі

Де можна побачити великий вибір матового скла сатин та купити це скло?  Компанія “Перша Універсальна Склонарізка” у Львові пропонує великий асортимент матового скла сатин з нарізкою та обробкою за розмірами замовника. Ви можете купити у нас одностороннє біле матове скло товщиною 4 мм, 5 мм, 6 мм та 8 мм. Двосторонній білий сатин має товщину 4 мм. Крім того, у нас є бронзове сатинове скло товщиною 4 мм: матоване з однієї чи з двох сторін.  На одному з цих фото з нашої майстерні Ви можете бачити 8 шт. скла. З правої сторони цієї фотографії зображено 4 види білого сатинового скла різної товщини. 

Матове скло сатин у двері
Матове скло сатин білий
Матове скло у кухню
Біле матове скло сатин і прозоре скло
Матові полиці зі скла сатин у ванній
Матове скло сатин у двері
Матове скло сатин білий
Матове скло у кухню
Біле матове скло сатин і прозоре скло
Матові полиці зі скла сатин у ванній

Також ми маємо в постійній наявності широкий вибір декоративного (з візерунками) сатинового скла. Про це скло Ви можете більше дізнатися, прочитавши статтю: Як вдало обрати скло для інтер’єру. Максимальні деталі з цього сатинового скла можуть мати розмір 2250*1605 мм, – знова ж таки, ми наріжемо ті розміри, які Вам необхідні.  А як на рахунок матових дзеркал? Спеціально для вибагливих клієнтів ми маємо в асортименті срібне, бронзове, зелене та синє матові дзеркала. Максимальні розміри деталей з таких дзеркал можуть бути 2550*1605 мм., ці дзеркала м’яко виблискують та створюють нові інтер’єрні рішення.

Перегородка з матового скла сатин
Скло сатин у вуличних ліхтарях
Полички з матового скла сатин товщиною 8 мм
Скло сатин білий у перегородці
Скло сатин білий
Перегородка з матового скла сатин
Скло сатин у вуличних ліхтарях
Полички з матового скла сатин товщиною 8 мм
Скло сатин білий у перегородці
Скло сатин білий

Це важливо!!! Ми рекомендуємо використовувати матове скло сатин у тих випадках, коли у Вашому домі чи офісі є багато скляних перегородок. Адже завдяки прозорості скла втрачається відчуття обмеженості в просторі. Тоді будь-хто, йдучи, може навіть не зауважити скляної стіни чи перегородки – вдаритися об неї чи навіть травмуватися. Натомість матове скло сатин унеможливить виникнення такої ситуації, хоча й досить добре пропускатиме сонячне світло у приміщення. Перша Універсальна Склонарізка”® 

Рекомендуємо також ознайомитись

Біле матове скло сатин різних товщин_
Матове скло сатин
Вам подобається простота? Тоді матове скло – саме те, чого Ви шукаєте. На цих фото показані різні товщини та види сатинового скла з нашої майстерні. Ми нарізаємо це скло в розмір та обробляємо його. Шліфуємо та поліруємо торці, висвердлюємо отвори та виконуємо внутрішні вирізи.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+