«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Ультрапрозоре (надпрозоре) дзеркало за вашими розмірами

Що таке ультрапрозоре дзеркало? Це дзеркало, основою якого є дуже прозоре скло, або, як його ще називають, Ультрапрозоре скло. Воно має дуже високу чіткість та ідеальне зображення. Оксид заліза в матеріалах, що використовуються у виробництві ультрапрозорого дзеркала низький. Завдяки цьому воно відбиває більшу кількість світла та максимально чітко передає зображення.

Для чого використовується таке ультрачітке дзеркало? Звичайне дзеркало має злегка зеленуватий відтінок. Тож, у випадку, коли потрібно отримати найчистішу передачу кольору, увагу до деталей та природне відображення відтінків, краще обрати ультрапрозоре дзеркало, яке отримали завдяки передовим технологіям. Погодьтесь, у салоні краси чи у весільному салоні, колір справді має величезне значення. Особливо це помітно на світлих та молочних відтінках.
Таке ультра дзеркало підходить і для житлових приміщень. У ванній кімнаті воно даватиме більше світла.

Надпрозоре дзеркало
Надпрозоре дзеркало за вашими розмірами
Ультрапрозоре дзеркало за вашими розмірами
Надпрозоре дзеркало
Надпрозоре дзеркало за вашими розмірами
Ультрапрозоре дзеркало за вашими розмірами

Це хороше рішення для перукарень, салонів краси, танцювальних студій, шоурумів та ін.
Тож у весільних салонах це дзеркало не буде зеленити білу сукню.
Купити ультрапрозоре дзеркало товщиною 4мм з порізкою та обробкою під ваш розмір, ви можете на Першій Універсальній Склонарізці, що у Львові.
Максимальним розміром є 3210*2250мм – це розмір листа з заводу, з якого ми і нарізаємо ті розміри, які вам потрібні. Також здійснюємо обробку, а саме: шліфування та полірування торця дзеркала, фацет різних ширин, свердлимо отвори, вирізаємо внутрішні вирізи під розетки та вирізи різних типів. Виконуємо піскоструменеву обробку.
Країною виробником цього дзеркала є Чехія.
За потреби ми знімемо розміри у вас на дому, зробимо доставку та монтаж.

А ще, з ультрапрозорого дзеркала, чи як його ще називають надпрозорого дзеркала, ми виготовляємо ЛЕД-дзеркала з підсвіткою, дзеркальні панелі та дзеркальну плитку.
Фацет на ній виглядає надзвичайно!
Тут на фото показано як виглядає дзеркальна плитка з ультрапрозорого дзеркала товщиною 4мм у нашому офісі на вул. Луганська, 6а, що у Львові. На кожному з 2-ох цих фото, правіше – композиція з ультрапрозорого дзеркала, а лівіше – зі звичайного дзеркала ( розміри квадратної плитки 220*220 мм з шириною фацету 6мм ). Різницю гри світла особливо помітно на скошених фацетованих гранях. Ультрапрозоре дзеркало не зеленить.

Також, коли ви побуваєте в одному з трьох наших офісів, що у Львові, ви зможете особисто в цьому переконатись. Одним зі способів є прикласти до ультрапрозорого дзеркала білий офісний папір, і тоді ви зможете побачити, що ультрапрозоре дзеркало не зеленить як звичайне.
На 2-ох інших фото показано ультрапрозоре дзеркало з фацетом на великих ромбах, зі сторонами 530*530мм і з шириною фацету 15мм. Тут теж видно світловідбивання скошених фацетованих граней, яке не зеленить.
Відображення в ультра прозорому дзеркалі – найкраще з можливих. Переконайтесь самі!
ПЕРША УНІВЕРСАЛЬНА СКЛОНАРІЗКА®

Рекомендуємо також ознайомитись

Ультрапрозоре скло 8мм у порівнянні зі звичайним склом 8мм_
Ультрапрозоре скло
Вас цікавить кришталево чисте прозоре скло? Без жодної зеленкавості та без жодних відтінків? І щоб його торець (крайка) був максимально прозорим? Тоді ультрапрозоре (надпрозоре) скло – саме те, що Ви шукаєте! Ми нарізаємо та обробляємо це скло різних товщин за розмірами Замовника.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+