«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Ламіноване скло триплекс

Що таке триплекс або ламіноване скло?

Триплекс (або ламіноване скло) – це спеціалізоване подвійне скло, між яким знаходиться спеціальна плівка. На цих фото показано три види площинного триплексу, який ми нарізаємо та обробляємо у себе в майстерні за розмірами замовника – це прозорий триплекс 3+3мм і 4+4мм, а також молочний триплекс товщиною 3+3мм.  В житті ми стикаємося з ламінованим склом щодня, наприклад, лобове скло будь-якого автомобіля є тріплексованим.

Ламіноване скло триплекс у різних товщинах_
Полірована кромка ламінованого скла тріплекс у Львові
Ламіноване скло триплекс з порізкою за розмірами на Склонарізці у Львові_
Різні товщини ламінованого скла триплекс у Львові_
Ламіноване скло триплекс у різних товщинах_
Полірована кромка ламінованого скла тріплекс у Львові
Ламіноване скло триплекс з порізкою за розмірами на Склонарізці у Львові_
Різні товщини ламінованого скла триплекс у Львові_

Які переваги ламінованого скла?

Однією з головних функцій триплексу є захист оточуючих від нещасного випадку в момент його розбиття. Під час удару плівка, яка знаходиться між двома склами, стримує його від розсипання на дрібні небезпечні уламки. Внаслідок цього скло, хоча й тріскає, залишається цілісним та більш-менш безпечним. У 90 % випадків скло триплекс захистить від травм значно більше, ніж звичайне віконне скло. При розбитті ламіноване скло триплекс не потребує такої швидкої заміни, як звичайне віконне скло, розсипане на уламки, адже триплекс навіть при ударі тяжким предметом зберігає свою відносну цілісність. Завдяки проміжній плівці у тріплексі, це скло значно ускладнює проникнення злодіїв у Ваше помешкання.

Сфери застосування триплексу (ламінованого скла) в житті

Для прикладу, з триплексу можна виготовити скляні полички у ванну кімнату чи полички для холодильника. Якщо двері між офісами вимагають підвищеного рівня безпеки, їх також можна засклити триплексом (щоб скло триплекс стало непроглядним, можна наклеїти на нього матову (чи декоративну) плівку або ж купити у нас сатинове ламіноване скло). Ламіноване скло ідеально підходить для міжкімнатних перегородок, особливо, якщо це скло доповнити декоративним піскоматуванням.

триплекс ламіноване скло триплекс 3+3 та 4+4 мм (прозоре та матоване)
Скло тріплекс різних товщин (вигляд торця зблизька)_
триплекс ламіноване скло триплекс 3+3 та 4+4 мм (прозоре та матоване)
Скло тріплекс різних товщин (вигляд торця зблизька)_

Триплекс встановлюють там, де безпека життя є першочерговою!

З огляду на безпеку, цим склом також можна засклити балкон чи вікна, вітрини магазинів, поштових відділень чи лікарень. Навіть у металопластикових вікнах зовнішнім склом може бути триплекс.

Де купити ламіноване скло триплекс у Львові?

Компанія “Перша Універсальна Склонарізка”® у Львові спеціалізується на порізці та обробці плоского тріплексованого скла товщиною 6,4 мм (прозоре чи матоване скло) та 8.4 мм (прозоре скло). Максимальні деталі з триплексу можуть мати розмір 3210*2250 мм. При бажанні, скло триплекс можна пошліфувати чи заполірувати, що забезпечить подальшу безпечну роботу з ним та надасть його крайці більш естетичного вигляду. Тож подбайте про власну безпеку та безпеку Ваших рідних! І не забувайте, що є речі, важливіші за гроші та економію. Перша Універсальна Склонарізка”®

Рекомендуємо також ознайомитись

Скло тріплекс на перилах
В яких випадках ламіноване скло триплекс є просто необхідним?
Як знайти рівновагу між використанням ламінованого скла триплекс і звичайного віконного скла? В яких випадках скло триплекс є просто необхідним? На що слід зважати, купуючи ламіноване скло? Ось що кажуть професіонали на цю тему.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+