«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Застосування армованого скла та де його купити у Львові?

Армоване скло – це унікальне поєднання скла із металом, завдяки чому армоване скло стає справжньою знахідкою для різних особливостей його застосування у життєдіяльності людини.

На цих фото з нашої майстерні показано як виглядає це скло. 

Ми нарізаємо його за розмірами наданими замовником. 

Наші рекомендації з огляду на особливості армованого скла

Завдяки унікальній особливості армованого скла – властивості не розсипатися на шматки при розбитті з причини наявності дротяної сітки всередині скла – воно просто незаміниме у склінні під’їздів, складів, виробничих приміщень чи об’єктів, що знаходяться у місцях з підвищеною криміногенною обстановкою.

Ми рекомендуємо застосовувати армоване скло у приміщеннях, де є висока ймовірність виникнення пожежі. У випадку спалаху вогнища в приміщенні армоване скло, зазнаючи дії високої температури, не розсиплеться на менші шматки, а, завдяки металевому каркасу (сітці) всередині, зможе залишатися цілісним, оберігаючи решту Ваших матеріальних цінностей від руйнування вогнем.

Армоване скло і його безпечні властивості
Армоване скло з порізкою
Армоване скло з нарізкою
Армоване скло 6 мм по розмірам
Армоване скло і його безпечні властивості
Армоване скло з порізкою
Армоване скло з нарізкою
Армоване скло 6 мм по розмірам

Поради щодо застосування армованого скла

З огляду на безпечність армованого скла, ми рекомендуємо застосовувати це скло для виготовлення прозорих скляних дашків, теплиць чи оранжерей. З міркувань безпеки, армоване скло ідеально підходить для скління дверей у під’їздах, підвалах, дитячих садках чи школах.

Компанія “Перша Універсальна Склонарізка” має багаторічний досвід у роботі з  армованим склом товщиною 6 мм у Львові. Стандартний розмір листів, в яких ми маємо армоване скло в наявності, становить 2100 * 1600 мм.

Ми завжди готові запропонувати Вам різні варіанти безпечного скла, аби ніхто і ніщо не порушив омріяний Вами сімейний затишок і відчуття Вашого спокою… Нехай безпечне армоване скло завжди стоїть на захисті Вашої домівки!

Перша Універсальна Склонарізка”®

Рекомендуємо також ознайомитись

Скло Армоване з порізкою під розмір у Львові_
Армоване скло
Армоване скло – це скло, у яке в процесі формування вставлена сітка зі стального дроту, що умовно розділяє скло на маленькі квадратики. Зазвичай, таке скло є товщиною 6 мм та злегка прозоре. Ми нарізаємо його за розмірами замовника.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+