«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Як відрізнити ультрапрозоре скло та де його можна купити у Львові?

Як просто і швидко переконатися, чи скло є ультрапрозоре чи ні?

Для перевірки прозорості скла візьміть білосніжний папір (бажано з найвищим рівнем білизни). Приставте папір безпосередньо до скла і таким чином Ви зможете побачити, наскільки Ваше скло стало зеленити цей папір (зеленкава прозорість властива звичайному віконному склу). Якщо колір паперу під склом залишається незмінним, це означає, що скло, яке ви тестуєте, є надпрозорим! 

На цих фото з нашої майстерні можна порівняти звичайне віконне та ультрапрозоре скло. Також тут видно яку якість полірування кромки ми робимо. 

Ультрапрозоре скло
Ультрапрозоре скло у вітрині магазину
Ультрапрозоре скло в ювелірному салоні
Надпрозоре скло у вітрині ювелірного магазину
Ультрапрозоре скло
Ультрапрозоре скло у вітрині магазину
Ультрапрозоре скло в ювелірному салоні
Надпрозоре скло у вітрині ювелірного магазину

Куди пасуватиме ультрапрозоре скло?

Ми рекомендуємо застосовувати ультрапрозоре скло у виготовленні скляних вітрин ювелірних салонів або ж стендів на виставках. Адже завдяки надпрозорим властивостям цього скла ніщо не відвертатиме уваги від прекрасних шедеврів, які стоятимуть за цим склом.

Ультрапрозоре скло ідеально підходить для його пофарбування, зокрема у світлі відтінки (для прикладу, білосніжний, легкий бежевий або слонова кістка). Взявши для фарбування у світлі кольори звичайне віконне скло, Ви можете зіткнутися з тим, що колір фарби через скло виглядатиме зеленкуватим. І чим більшої товщини віконне скло Ви візьмете для фарбування, тим більша ймовірність, що його зеленкуватий відлив буде дещо спотворювати природній колір обраної Вами фарби.

Одна з найблагородніших цілей застосування надпрозорого скла – це виготовлення  акваріуму. Крізь це скло Ваші улюблені рибки будуть дивитися немов би у Вас на долонях, а їхні фотографії в акваріумі з такого скла, будуть сповнені насичених кольорів та неповторного блиску.

Надпрозоре скло з порізкою
Ультрапрозоре скло у порівнянні зі звичайним склом
Ультрапрозоре скло у Львові на Склонарізці
Ультрапрозоре скло різної товщини
Торець ультрапрозорого скла та торець звичайного скла
Надпрозоре скло з порізкою
Ультрапрозоре скло у порівнянні зі звичайним склом
Ультрапрозоре скло у Львові на Склонарізці
Ультрапрозоре скло різної товщини
Торець ультрапрозорого скла та торець звичайного скла

Де у Львові купити ультрапрозоре скло різних товщин?

Компанія “Перша Універсальна Склонарізка” – відома своїм великим вибором скла та ексклюзивним склом у Львові – постійно підтримує в наявності асортимент надапрозорого скла товщиною 4 мм, 6 мм та 8 мм. Найбільші розміри деталі з ультрапрозорого скла можуть становити  аж до 3210 мм * 2250 мм. За Вашим бажанням, ми здійснюємо шліфування та полірування кромки такого скла, свердлимо усі необхідні отвори, а в якості декору – наносимо піскоструменеві малюнки чи здійснюємо фацетування.

Оцініть усю чистоту та бездоганність скла, замовивши із ультрапрозорого скла вироби, які надовго супроводжуватимуть по житті.

Перша Універсальна Склонарізка”®  

Рекомендуємо також ознайомитись

Ультрапрозоре скло 8мм у порівнянні зі звичайним склом 8мм_
Ультрапрозоре скло
Вас цікавить кришталево чисте прозоре скло? Без жодної зеленкавості та без жодних відтінків? І щоб його торець (крайка) був максимально прозорим? Тоді ультрапрозоре (надпрозоре) скло – саме те, що Ви шукаєте! Ми нарізаємо та обробляємо це скло різних товщин за розмірами Замовника.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+