«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Скло для дверей та кухонних фасадів

Що називають “візерунковим склом”?

Це декоративне скло, на якому нанесені різноманітні візерунки (часто рифлений візерунок). В процесі його виготовлення на заводі можуть або залишити безбарвним (прозорим), або зробити кольоровим (зазвичай бронзовим чи жовтим) чи нанести позолоту. Зазвичай товщина такого скла становить 4 мм. На цих фото показані деякі види візерункового скла з нашої майстерні. Ми нарізаємо його за розмірами замовника, як прямолінійних так і криволінійних форм.

Де можна застосувати візерункове скло?

Таким декоративним склом можна засклити вхідні чи міжкімнатні двері Вашого будинку. Візерункове скло ефектно доповнить Ваші меблеві фасади. Крім того, з цього скла можна зробити ексклюзивні скляні полички чи виконати скління садового ліхтаря.

Скло для дверей та кухонних фасадів у Львові_
Скло візерункове_
Скло матове для дверей_
Скло для дверей та кухонних фасадів у Львові_
Скло візерункове_
Скло матове для дверей_

Де можна купити візерункове скло у Львові?

“Перша Універсальна Склонарізка”® у Львові підтримує широкий асортимент скла для дверей і фасадів за доступними цінами. Зокрема, у нас Ви можете придбати прозоре (безколірне) скло та біле матове скло з багатьма варіантами візерунку. У наявності є жовте декоративне скло. А також коричневе (бронзове) прозоре скло і, відповідно, бронзове матове візерункове скло. Крім того, ми маємо золотисте скло з орнаментом.  Якщо ж Ви любите усе індивідуальне і маєте власне бачення, які орнаменти на склі пасуватимуть у Вашій оселі, тоді стаття Як замовити малюнки піскоструменевою обробкою на склі та дзеркалі? саме для Вас! Тож якщо Ви поціновувач глибоких фактур і захоплюєтеся грою променів світла у глибинах скла, тоді декоративне візерункове скло – це те, що не залишить Вас байдужим.  Перша Універсальна Склонарізка”®  

Фотогалерея

Скло матове для кухні_
Скло для квартири Виноградна лоза_

Рекомендуємо також ознайомитись

Скло віконне з фацетом у міжкімнатні двері
Як вдало обрати скло для інтер’єру
Візерункове скло - це чудова можливість оздобити кухонні фасади та міжкімнатні двері! Навіть найпростіші моделі дверей чи меблевих фасадів виглядатимуть довершено та більш вишукано, якщо підібрати відповідний варіант.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас!
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+