«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Армоване скло

“Армоване скло”? А що це таке?

Якщо говорити по-простому, то армоване скло – це скло, у яке в процесі формування вставлена сітка зі стального дроту, що умовно розділяє скло на маленькі квадратики. Зазвичай, таке скло є товщиною 6 мм та злегка прозоре. На цих фото з нашої майстерні Ви можете бачити, як виглядає це скло. Ми нарізаємо його за розмірами замовника.

Скло Армоване з порізкою під розмір у Львові_
Скло армоване металевою сіткою всередині та звичайне віконне скло для порівняння_
Скло Армоване з порізкою під розмір у Львові_
Скло армоване металевою сіткою всередині та звичайне віконне скло для порівняння_

Особливості армованого скла

Головна особливість армованого скла – його властивість не розсипатися на шматки при розбитті чи утворенні тріщин. Наприклад, якщо в армоване скло жбурнути каменем, саме скло може суттєво пошкодитися, але головне, що не відбудеться наскрізного проникнення летючого предмету крізь армоване скло. Завдяки чому можлива така унікальна властивість? Завдяки дротяній сітці, яка поміщена всередині скла. Саме вона стримує вкупі армоване скло, яке може тріснути внаслідок дії летючих предметів, сильного удару чи іншого навантаження.  При виникненні пожежі звичайне скло нагрівається і тріскає на дрібні частинки, через що вогонь просувається далі. Натомість армоване скло, хоча теж тріскає від високої температури, однак не розсипається на дрібні куски, а завдяки металевій сітці всередині продовжує залишатися майже цілісним. Тож, по суті, армоване скло може вберегти від пожежі принаймні частину Вашого майна та вберегти життя людей, які знаходитимуться в приміщенні поруч! Це цікаво!!! Альтернативами армованого скла можуть бути гартоване скло чи ламіноване скло, про яке можна більше дізнатися у статті  Ламіноване скло триплекс

Армоване скло в інтер_єрі_

Де можна застосувати армоване скло в житті

Зазвичай армоване скло застосовують для скління дашків чи ліхтарів, вхідних дверей у під’їздах, підвалів, складських та виробничих приміщень, теплиць, в’язниць. Також армоване скло використовують для скління оранжерей. Іноді це скло використовують, щоб засклити сходові клітки у школах чи дитсадках. Особливо доречним є його використання у місцях з підвищеною криміногенною обстановкою. Перша Універсальна Склонарізка”® є багаторічним продавцем армованого скла у Львові. У нас це скло завжди є в наявності розміром 2100*1600 мм. Ми наріжемо його за Вашими розмірами. Платити за відходи не потрібно.  Тож вже зараз подбайте про омріяну безпеку: свою власну, своїх рідних та дорогих Вам людей і матеріальних речей, які Ви подовше хочете зберегти у своєму житті.

Рекомендуємо також ознайомитись

Армоване скло і його безпечні властивості
Застосування армованого скла та де його купити у Львові?
Армоване скло - це унікальне поєднання скла із металом, завдяки чому армоване скло стає справжньою знахідкою для різних особливостей його застосування у життєдіяльності людини.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+