«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Зенкування отворів у склі та дзеркалі

Що саме називається “зенкуванням отворів у склі”

Зенкування – це процес обробки отвору у склі чи дзеркалі, метою якого є утворити у вхідній частині отвору невелике конусне заглиблення для голівок кріпильних елементів (гвинт, завіса, ручка…) чи задля зняття напруження в склі у місці такого отвору. Такий варіант завершення отвору ще називають “потай”. 

Фактично, зенкування  – це додаткова послуга до послуги свердління отворів. Це наступна операція у роботі з отвором після його свердління. На цих фото показано скло з нашої майстерні, яке ми свердлили та зенкували на спеціалізованому чеському обладнанні. 

Коли є доцільним робити зенкування отворів у склі чи дзеркалі?

Зазвичай ця послуга є необхідною у випадках, коли до скла прикріплюються металеві ручки чи металеві завіси. Зенкування захищатиме Ваш виріб від тріщин, які можуть утворюватися в місцях отворів через зменшення міцності скла у цих його частинах.

Крім того, зенкування отвору може бути способом зробити краї отвору у склі більш естетичними та згладженими. Це особливо важливо, якщо такий отвір не буде нічим накриватися. Безперечно, зенкування отвору також робить його більш безпечнішим.

Також зенкування отворів слід виконати в тому випадку, якщо Ваш скляний виріб з висвердленими отворами буде проходити процес гартування. Це дозволить зняти невеликі напруження та зішліфувати мікротріщини у склі, які могли би утворитися після свердлильної обробки.

Вигляд просвердленого отвору скла після його зенкування
Зенкування отворів великих діаметрів на різних видах скла та дзеркала_
Зенкування ( лунка чи потай ) у отворах різних діаметрів
Овальний і круглий внутрішній виріз у склі для скляного фартуха (скіналі на кухню)_
Вигляд просвердленого отвору скла після його зенкування
Зенкування отворів великих діаметрів на різних видах скла та дзеркала_
Зенкування ( лунка чи потай ) у отворах різних діаметрів
Овальний і круглий внутрішній виріз у склі для скляного фартуха (скіналі на кухню)_

Де саме застосовують зенкування отворів?

Отвори у склі та дзеркалі зенкують, якщо такі скляні вироби будуть доповнюватися фурнітурою (металевими ручками, металевими кріпленнями…). 

Також зенкування зробить отвір у склі декоративно привабливим у скляній стільниці, крізь отвір у якій будуть проходити проводи комп’ютерної техніки. Крім того, такі відкриті отвори із зенкуванням можна використати для проходження звуку чи вентиляції між приміщеннями, якщо такі скляні площини використовуватимуться як міжкімнатні чи між офісні перегородки. 

Які скловиробництва у Львові здійснюють послугу зенкування у склі чи дзеркалі?

Компанія “Перша Універсальна Склонарізка” здійснює зенкування не лише стандартних круглих отворів діаметром 4, 5, 6, 8, 10,12, 14, 16, 20, 26, 30, 35, 40, 50, 60, 65, 70, 80 та 100 мм у склі та дзеркалі, але й зенкування внутрішніх вирізів різноманітної конфігурації. 

Тож підкресліть свій професіоналізм, витончений смак та довершеність задуму, замовивши скляні вироби не лише з самими отворами, але й з їхнім зенкуванням.

Перша Універсальна Склонарізка”®  

Рекомендуємо також ознайомитись

Зінькування отворів у склі та дзеркалі
Що таке зенкування отворів у склі та дзеркалі та коли воно необхідне?
Які переваги несе з собою ця спеціальна послуга обробки отвору скла та дзеркала? Чи саме зенкування вбереже висвердлений отвір у склі від виникнення в ньому тріщини? Сподіваємося, що наші поради стануть Вам у пригоді.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+