«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Яке вітринне скло купити для магазину чи салону?

На перший погляд і віконне, і вітринне скло є майже однаковим. Хоча насправді є чимало відмінностей

Ми нарізаємо вітринне скло різних товщин за індивідуальними розмірами. Здійснюємо на ньому різні види обробки:

 • шліфування та полірування кромки,
 • фацет,
 • свердління отворів та вирізання різноманітних вирізів,
 • гартування і фарбування. 
 • Наші рекомендації щодо покупки вітринного скла:

  Насамперед, ми ні в якому випадку не рекомендуємо використовувати вітринне скло, яке не пройшло процесу гартування!!! Правда, що така додаткова обробка вітринного скла здорожчує вартість виробу, але, все ж таки, таке скло переважно або має великі розміри, або знаходиться у безпосередній близькості до людей. Тому питанням його безпечності не слід нехтувати та економити на цьому!

  Якщо Вам потрібно засклити вітрину чи прилавок у магазині, аптеці чи ювелірному салоні, ми рекомендуємо використовувати для цього вітринне скло 6 мм (як зазвичай) чи 8 мм (для більших площин). Для скляних поличок зазвичай можна використовувати вітринне скло товщиною 6 мм.

  На стільницю зі скла Ви можете замовити вітринне скло 8 мм чи 10 мм, надавши торцю Вашого унікального столу блиску з допомогою полірування кромки вітринного скла.

  Торець деталі з вітринного скла бажано пошліфувати чи заполірувати по периметру, щоб забезпечити подальше безпечне перевезення та встановлення скляних вітрин.

  Вітринне скло
  Вітринне скло для вітрин магазинів
  Скляні полиці з вітринного скла
  Вітринне скло для полиць у магазин
  Товсте вітринне скло для перегородок
  Вітринне скло грубих товщин
  Вітринне скло
  Вітринне скло для вітрин магазинів
  Скляні полиці з вітринного скла
  Вітринне скло для полиць у магазин
  Товсте вітринне скло для перегородок
  Вітринне скло грубих товщин

  Чим можна замінити вітринне скло?

  Вітринне скло можна замінити склом триплекс (ламіноване скло). Про його особливості та переваги Ви можете дізнатися, прочитавши статтю Скло ламіноване триплекс.

  Якщо для Вас має принципове значення прозорість скла чи те, щоб воно не мало зеленкавого відтінку, ми рекомендуємо Вам ультрапрозоре скло 6 мм чи 8 мм.

  Завдяки своїй витонченій прозорості, таке вітринне скло не відвертатиме зачаровані погляди Ваших клієнтів від краси ювелірних виробів чи неповторних виставкових експонатів. Більше дізнайтеся про ультрапрозоре вітринне скло, прочитавши статтю  Ультрапрозоре скло.

  Компанія “Перша Універсальна Склонарізка”® у Львові – фахівець  з багатолітнім досвідом з точної порізки та якісної обробки вітринного скла. Тож, купуючи вітринне скло, отримуйте від цього задоволення!

  Рекомендуємо також ознайомитись

  Товсте вітринне скло
  Вітринне скло
  Вітринне скло – це віконне скло, але більшої товщини ( починаючи від товщини 6 мм і, звичайно ж, 8 мм та 10 мм). Воно є прозорим а також тонованим. Ми нарізаємо та обробляємо таке скло за розмірами Замовника. Чому ж тоді віконне скло називають вітринним?
  Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
  nova poshta logo
  Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
  Powered by O&P ©
  +