«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Що таке зенкування отворів у склі та дзеркалі та коли воно необхідне?

Які переваги несе з собою ця спеціальна послуга обробки отвору скла та дзеркала? Чи саме зенкування вбереже висвердлений отвір у склі від виникнення в ньому тріщини? Сподіваємося, що наші поради стануть Вам у пригоді.

На цих фото з нашої майстерні видно якість нашої роботи з зенкування отворів та внутрішніх вирізів. 

В яких випадках варто зробити зенкування отворів у склі чи дзеркалі

У більшості випадків ми рекомендуємо цю послугу тоді, коли до скляних дверцят прикріплюватиметься фурнітура (металеві ручки або кріплення). Адже у місці свердління отвору скло є більш вразливим до утворення в цьому місці тріщин. Зенкування суттєво зменшить ймовірність виникнення розколів скла у місці висвердлення отвору.

А що сказати про зенкування отворів у товстому склі, де майже неможливе утворення тріщини на краю отвору? У цьому разі зенкування просто згладить краї отвору та зробить його більш естетичним на вигляд.

Зінькування отворів у склі та дзеркалі
Зенкування отворів після свердління скла
Внутрішній виріз у склі за вашими розмірами у Львові_
Зенкування отворів від 4 до 100 мм у віконному склі
Отвір у склі
Зінькування отворів у склі та дзеркалі
Зенкування отворів після свердління скла
Внутрішній виріз у склі за вашими розмірами у Львові_
Зенкування отворів від 4 до 100 мм у віконному склі
Отвір у склі

Декілька важливих порад щодо обов’язкового зенкування отворів

По-перше, зенкування отворів у склі є обов’язковим тоді, коли Ваш скляний виріб буде гартуватись. Завдяки зенкуванню знімуться напруження у місці отвору і будуть усунені всі мінімальні тріщини на краю отвору. 

По-друге, у випадку, якщо метою зенкування є встановлення в отвір кріпильного елемента, між самим склом і металевою голівкою гвинта завжди слід встановити як ізоляцію резинову, силіконову або ж пластикову прокладку. Адже у випадку сильного затягування гвинта по різьбі може утворитися такий тиск металу на скло, що призведе до утворення тріщини у місці отвору і в результаті, руйнування усього виробу.

Де у Львові можна здійснити зенкування отворів у склі та дзеркалі?

“Перша Універсальна Склонарізка” надає послугу зенкування стандартних круглих отворів діаметром 4, 5, 6, 8, 10,12, 14, 16, 20, 26, 30, 35, 40, 50, 60, 65, 70, 80 та 100 мм у склі та дзеркалі. Крім того, за Вашими побажаннями, ми здійснюємо зенкування країв складних внутрішніх вирізів. На цих фото Ви можете побачити як ми свердлимо та зенкуємо скло. 

Тож доповніть не лише отвори у Вашому склі чи дзеркалі додатковим зенкуванням, але й Ваше задоволення приємним користуванням та виглядом Ваших довершених ідей зі скла. 

Перша Універсальна Склонарізка”®   

Рекомендуємо також ознайомитись

Вигляд просвердленого отвору скла після його зенкування_
Зенкування отворів у склі та дзеркалі
Що саме називається “зенкуванням отворів у склі” Зенкування - це процес обробки отвору у склі чи дзеркалі, метою якого є утворити у вхідній частині отвору невелике конусне заглиблення для голівок кріпильних елементів (гвинт, завіса, ручка…) чи задля зняття напруження в склі у місці такого отвору. Такий варіант завершення отвору ще називають “потай”.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+