«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

ВОГНЕТРИВКЕ СКЛО NEOCERAM® (Японія) з порізкою

Вогнетривке скло – це прозора жароміцна склокераміка, що витримує не лише високу температуру (близько 800 градусів Цельсія), а й перепади температури при дії прямого вогню. Цим воно відрізняється від гартованого скла, адже може витримувати набагато більшу температуру. Ми продаємо оригінальне японське вогнестійке скло NEOCERAM® товщиною 4мм, яке відповідає міжнародним стандартам та займає першу позицію на міжнародному ринку. Воно є аналогом SCHOTT ROBAX GLASS® (Німеччина), але має набагато кращі характеристики вогнестійкості.

Ми нарізаємо та обробляємо це скло за індивідуальними розмірами замовника. За потребою здійснюємо доставку вогнетривкого скла по Україні через “Нову Пошту”.

Вогнетривке скло. Жаростійка склокераміка Neoceram Склокераміка з порізкою та обробкою. Вогнестійке скло Neoceram

 

Neoceram Glass. Вогнетривке скло з порізкою та обробкою Вогнестійке скло для камінів

 

Вогнетривке скло Неокерам монтується у дверки камінів, печей, твердопаливних котлів, а також використовується для захисних екранів у відкритих камінах. Підходить для інфрачервоних сушок, кімнатних обігрівачів, обладнання для грилів, мангалів, булер’янів, буржуйок та ін. Витримує перепади температур та є стійким до температурного шоку. Також вогнестійке скло NEOCERAM GLASS® має механічну міцність, нульову пористість, твердість і чудову стійкість до термічного удару. Надзвичайно надійне і довговічне термостійке скло для середовищ із високою температурою було розроблено в Японії близько пів століття тому. Це ультратермостійка склокераміка з низьким коефіцієнтом теплового розширення, яка широко використовується у всьому світі. Неперевершено високий рівень безпеки!

Ця склокераміка має хорошу теплопровідність, що важливо для камінів, печей та обігрівачів. Це скло не перешкоджає поширенню тепла, а при цьому, відкритий вогонь чи іскри не загрожуватимуть Вашій безпеці. Тож холодними вечорами Ви зможете насолоджуватись не лише теплом, а й красою вогню у каміні! Це вогнетривке скло підходить для наступних моделей камінів: Invicta, Samson, Kawmet, Uniflame, Nordflam, Kratki, Saven, Toscana, Emeraude, Sandra, Kaw-met, Emeraude, Plamen та інші.

Neoceram Glass Вогнетривке скло

Замовляйте супер-жаростійке скло потрібного Вам розміру та форми з обробкою (шліфовка, поліровка торців). Теж вирізаємо круглі форми, арки, різноманітні криволінійні форми. При потребі, висвердлимо отвори чи зробимо внутрішні вирізи.
Ви можете купити керамічне вогнетривке та термостійке скло NEOCERAM® (Японія) у нас, на “Першій Універсальній Склонарізці®”, що у Львові.

Рекомендуємо також ознайомитись

Скло Армоване з порізкою під розмір у Львові_
Армоване скло
Армоване скло – це скло, у яке в процесі формування вставлена сітка зі стального дроту, що умовно розділяє скло на маленькі квадратики. Зазвичай, таке скло є товщиною 6 мм та злегка прозоре. Ми нарізаємо його за розмірами замовника.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+