«Перша Універсальна Склонарізка»
вул. Луганська, 6 07034 м. Львів
+38 032 243 80 05

Скляна дошка для писання маркером

Скляна офісна дошка  –  це те, що суттєво спростить Вам роботу та комунікацію з іншими та додасть яскравого увиразнення усім Вашим творчим ідеям! У себе в офісах ми маємо такі дошки і вже оцінили їхні переваги. 

Цікаво, а що таке скляна офісна дошка для писання маркером?

Скляна офісна дошка, це скляна поверхня, зазвичай непрозора, змонтована на стіну, на якій можна писати спеціальними маркерами та легко стирати записи. 

Найчастіше, для виготовлення такої скляної дошки використовують скло лакобель, адже саме це скло має суцільне фарбування, яке може вдало контрастувати з лініями від маркерів.

Скляна дошка для офісу та дому
Скляна дошка для писання маркером у Львові_
Скляна дошка для офісу та дому
Скляна дошка для писання маркером у Львові_

Переваги скляної дошки над фліпчартом

На відміну від фліпчарту (переносної демонстраційної дошки), який зазвичай тримається на металевій тринозі, скляна офісна дошка не потребує жодних підставок, адже вона монтується безпосередньо на стіну. Завдяки цьому Ви не переживаєте, що ненароком можете зачепити чи перевернути скляну дошку, жваво жестикулюючи під час презентації.

По-друге, зазвичай розмір скляної офісної дошки може бути значно більшим, ніж розміри фліпчарту. Усе залежить від можливостей Вашої стіни, на яку таку скляну дошку можна буде помістити. А це дуже зручно, бо на такій дошці  є достатньо місця для нових записів, малюнків чи схем. 

Цікава ідея. Використайте для виготовлення скляної дошки для Вашого офісу прозоре скло. Тоді ця скляна дошка буде, так би мовити, зливатися з інтер’єром Вашого робочого місця в “режимі сну” і стильно оживати тоді, коли на ній – немовби у повітрі – будуть з’являтися схеми, малюнки чи ключові тези Вашої презентації, написані наче на стіні!

Скляна маркерна дошка під розміри замовника з монтажем_

Як може допомогти така скляна офісна дошка?

Такого роду винахід можна, так само як фліпчарт, використовувати при проведенні робочих нарад, презентацій чи інших спільних заходів та важливих обговорень. Нанесені на скляну дошку графічні зображення чи виділені головні тези неабияк посприяють ефективності вирішення Ваших робочих питань. 

Де можна купити скляну дошку?

Компанія “Перша універсальна склонарізка” пропонує великий вибір фарбованого скла для виготовлення скляних дошок на будь-який смак. При бажанні, Ви також можете замовити таку скляну дошку із прозорого скла. Щоб надати Вашій скляній дошці привабливого вигляду, ми можемо пошліфувати чи заполірувати її торець, виконати фацетування і просвердлити усі потрібні отвори для монтажу.

Тож не вагайтеся купити скляну дошку для Вашого офісу. І разом з цим зробити свою роботу ще приємнішою, проведення нарад – більш ефективнішим, а Ваші творчі ідеї – більш окресленими та цілеспрямованими. 

Перша Універсальна Склонарізка”®   

Залишились питання? Зателефонуйте до нас! (Можна телефонувати на Вайбер чи Телеграмм, якщо є перебої зі зв'язком)
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+