Дзеркало

Що мені варто знати про дзеркала?

Зазвичай, дзеркала виготовляють товщиною 3 мм, 4 мм та 6 мм. У повсякденному вжитку найчастіше використовують срібне, тобто звичайне, дзеркало. Але воно також буває бронзового, графітового, зеленого чи синього відтінків. Крім того, усі вищезгадані види дзеркал можуть бути у матовому варіанті – в такому випадку таке дзеркало називають сатиновим.

Переважно розміри листа дзеркала є 3210*2250 мм, з яких ми нарізаємо та обробляємо деталі за розмірами замовника. Задля безпеки, особливо коли мова йде про дзеркала великих розмірів, з тильної сторони дзеркала клеїмо спеціальну травмозахисну плівку.

Великі вологостійкі дзеркала у ванній кімнаті
Дзеркало з грецьким візерунком_
Велике срібне дзеркало з фацетом і в широкій багетній рамі у вітальні_
Дзеркало з підсвіткою
Дзеркала з фацетом в інтер'єрі
Великі вологостійкі дзеркала у ванній кімнаті
Дзеркало з грецьким візерунком_
Велике срібне дзеркало з фацетом і в широкій багетній рамі у вітальні_
Дзеркало з підсвіткою
Дзеркала з фацетом в інтер'єрі

Сфери застосування дзеркал у повсякденному вжитку

Дзеркала просто необхідні на стіні у ванній кімнаті, роздягальнях басейнів чи спорткомплексах. Також дзеркала застосовують при виготовленні шаф-купе та оздобі магазинів, в коридорах та прихожих, в салонах краси та перукарнях, готелях, танцювальних залах, тощо.

Де у Львові можна купити дзеркало і супутні послуги?

“Перша Універсальна Склонарізка” має великий досвід у постачанні якісного дзеркала та усе необхідне обладнання для точної порізки та обробки дзеркал. Для прикладу, ми можемо пошліфувати чи пополірувати дзеркало потрібних Вам розмірів, просвердлити в ньому отвори, оздобити фацетом чи додатково пофарбувати з тильної сторони якісною фарбою для збільшеного захисту від вологи. 

Ми продаємо якісну та безпечну травмозахисною плівку для зменшення ризиків при розбитті дзеркала. Завдяки послузі піскоструменевої обробки можемо нанести на Ваше дзеркало улюблені малюнки чи орнаменти. 

Дзеркало у складній фігурній рамі_
Меблі з дзеркалом
Дзеркало з фацетом у широкій рамі_
Де купити у Львові дзеркальну плитку
Вишукана плитка із дзеркала в інтер’єрі ресторану
Дзеркало у складній фігурній рамі_
Меблі з дзеркалом
Дзеркало з фацетом у широкій рамі_
Де купити у Львові дзеркальну плитку
Вишукана плитка із дзеркала в інтер’єрі ресторану

Крім того, у нас можна придбати спеціальний клей для поклейки дзеркал, кріплення для монтажу дзеркала на стіну. А наші досвідчені монтажники можуть зняти заміри для Вашого майбутнього дзеркала, доставити його Вам після виготовлення і змонтувати дзеркальний виріб.

Особливою популярністю останніми роками користується дзеркальна плитка – однакові плиточки з дзеркала, чи декілька різних геометричних форм, що поєднуються разом і оздоблені фацетом (скошеною крайкою), які також виготовляє “Перша Універсальна Склонарізка”.

Тож наповніть життя світлом та яскравими відблисками, додавши в інтер’єр звичайні, кольорові чи матові дзеркала –  дзеркало допоможе Вам подивитися на речі по-новому і створить у домі чи офісі вишукану атмосферу.

Перша Універсальна Склонарізка”®  

Фотогалерея

Дзеркало у вітальні_
який фацет мені замовити та де його можна купити у львові широкий фацет на великих дзеркальних площинах в інтер’єрі сучасної вітальні
Широка кольорова гамма дзеркал_
Срібне дзеркало з підсвіткою_
Прямокутна дзеркальна плитка у ванній кімнаті
Плитка із дзеркала срібного на стіні у фойє
Комбіноване дзеркало з фацетом_
Дзеркальна плитка у спальні з монтажем
Дзеркало у тренажерному залі_
Дзеркало у примірочній_
Дзеркало у громадському місці

Рекомендуємо також ознайомитись

Дзеркало великого розміру у ванні
Монтаж дзеркал
Купити дзеркало у Львові є половиною справи. Кожного замовника теж цікавить питання — де можна отримати якісний сервіс під ключ? Ми пропонуємо вирішення цієї проблеми. Наш майстер може приїхати до Вас, щоби зняти розміри на дзеркало чи дзеркальну плитку в межах Львова та Львівської області.
Залишились питання? Зателефонуйте до нас!
nova poshta logo
Доставляємо у всі куточки України разом з НОВА ПОШТА Детальніше
Powered by O&P ©
+